خدمات

خدمات چاپ و تبلیغات

مجموعه تبلیغاتی مدیران فعالیت خود را در پاییز سال 1393 در حوضه چاپ و تبلیغات شروع کرد. مجموعه تبلیغاتی مدیران در زمینه های زیر فعالیت دارد.

طراحی و چاپ افست

چاپ افست این مجموعه شامل:

طراحی و چاپ پوستر،طراحی و چاپ بروشور،طراحی و چاپ کاتالوگ و طراحی و چاپ کارت ویزیت می باشد که با پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا و با کیفیت چاپ 5 رنگ در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

خدمات چاپ افست

چاپ صنعتی

چاپ صنعتی این مجموعه شامل:

چاپ طلاکوب؛ که شامل چاپ روی جلد سلفون سررسید و سالنامه، جلد چرم سررسید و سالنامه، جلد گالینگور سررسید و سالنامه، کاغذ، پوشه دکمه دار و .... می باشد.

چاپ تامپو؛ که این چاپ بر روی لیوان تبلیغاتی، چاپ خودکار تبلیغاتی، جاکلیدی تبلیغاتی را ارائه می گردد. 

چاپ سیلک؛ که شامل چاپ روی پلاستیک های تبلیغاتی، ساک دستی های تبلیغاتی، پوشاک تبلیغاتی و پرچم تبلیغاتی می شود. 

چاپ لیزر؛ که بیشتر برای طراحی و ساخت تندیس های تبلیغاتی، بچ سینه تبلیغاتی، پلاک تبیلغاتی، حک بر روی جاسوئیچی های فلزی و ... با پیشرفته ترین دستگاه های اتوماتیک ارائه می گردد.

خدمات چاپ صنعتی

صحافی

صحافی این مجموعه کاملاً با دستگاه صورت می گیرد. مجموعه تبلیغاتی مدیران محصولات صحافی خود را که شامل تولید و صحافی سررسید و سالنامه، تقویم و روزشمار و صحافی کتاب می باشد با بهترین کیفیت و در اسرع وقت به بازار ارائه می کند.

درج آگهی رایگان

این مجموعه با داشتن گروهی مجرب در زمینه درج آگهی رایگان در 1000 وب سایت تبلیغاتی برای بهبود بخشیدن به کسب کار شما مشتریان گرامی در فضای وب فعالیت چشم گیری دارد.

درج آگهی

طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

این مجموعه با داشتن تیم تخصصی برنامه نویسی با طراحی وب سایت های شرکتی و فروشگاه های اینترنتی و بهبود جستجوی گوگل (سئو) برای مشتریان خود که در صدد وارد شدن به کسب کار اینترنتی و ترک کسب کار سنتی و پیشی گرفتن از رقبای خود می باشند آماده ارائه مشاوره و طراحی سایت های شما عزیزان می باشد.