درج آگهی تبلیغاتی

آیا می‌دانید درج آگهی تبلیغاتی در کدام یک از سایت‌ها می‌تواند با بیشترین بازدید کننده روبرو باشد؟ از معیارهای مؤثر در این روال مطلع هستید؟ اگر می‌خواهید آگهی شما در کمترین زمان ممکن به نتیجه برسد می‌بایست در انتخاب سایت مورد نظر دقت نمایید.

بهترین سایت برای درج آگهی تبلیغاتی

روزانه صدها هزار آگهی جهت درج در سایتها فراهم می‌شود، سؤال اینجاست که چطور بعضی از آگهی‌ها در زمانی بسیار کم به بازدید رسیده و سایر آگهی‌ها مدت‌ها زمان نیاز دارد تا به نتیجه مورد نظر دست یابد.

موضوع را با یک مثال واضح ادامه می‌دهیم، فرض نمایید منزلی برای فروش دارید و زمان کمی برای به فروش رسیدن منزلتان برای شما فراهم شده است، در چنین شرایطی خیلی مهم است که از چه سیاستی برای درج آگهی تبلیغاتی خود استفاده خواهید نمود. سایت‌های مختلفی در این خصوص فعالیت می‌نمایند که بعضی از سایت‌ها دارای میزان بازدید کننده کمتری هستند اگر به اشتباه این سایت‌ها را انتخاب نمایید قطعاً زمان بسیاری برای درج آگهی تبلیغاتی شما و به ثمر رسیدن آن تلف خواهید نمود. شما برای بازیابی محصولات خود نیاز به یک سایت معتبر خواهید داشت، این سایت می‌بایست طبق روال‌های مشخص و البته استاندارد به درج آگهی تبلیغاتی شما بپردازد و در جهت نتیجه مطلوب برای شما فعالیت نماید.

درج آگهی تبلیغاتی

استفاده از نکات کلیدی و کاربردی از دید مخاطب یکی از ویژگی‌های مهم در انتخاب سایت مناسب شما خواهد بود. سایت انتخابی شما می‌بایست از آپشن به‌روزرسانی بسیار قوی برخوردار باشد به این صورت مخاطب اعتماد بهتری به کیفیت مطالب شده خواهد داشت.

در ایران بیش از 4000 سایت نیازمندی وجود دارد ولی کدام یک از این 4000 سایت نیازمندی بازدید بیشتری دارد و میتواند برای شغل شما تبلیغات مناسب تری را انجام دهد و این تبلیغ ماه ها و حتی سال ها در این سایت ها بماند و شما هر مواقعی که بخواهید بدون هیچ مشکلی آن را بروزرسانی کنید تا بتوانید دوباره آن ها را در صدر تبلیغات سایت های نیازمندی ببینید.

درمیان این 4000 سایت نیازمندی ، 500سایت بازدید روزانه بالای4000 نفر را دارد ولی تبلیغ در این 500سایت به وقت و زمان زیادی برای درج آگهی درهر سایت نیازمندی احتیاج دارد. 

از این رو مجموعه تبلیغات و طراحی مدیران توانسته است  سایت های نیازمندی پربازدید کننده را جمع آوری کند و با تیم  حرفه ای خود برای مشتریان وکسانی که به دنبال گسترش شغل خود با کمترین هزینه در سایت های نیازمندی و فروشگاه های اینترنتی  هستند را در اختیار آن ها قراردهد .

 

مزایای درج آگهی نیازمندی در سایت های پربازدید 

. معرفی تجارت ، شغل ، حرفه وکار شما

. افزایش فروش  و یا محصول مورد نظر

.افزایش تماس از کسانی که مشتریان واقعی شغل شما هستند

.بهبود رتبه الکسا سایت؛ برای کسانی که به دنبال بالا بودن رتبه الکسا و سرچ در صفحه اول گوگل هستند

. افزایش بک لینک های واقعی و طبیعی  برای سایت ، وبلاگ و قابل پذیرش از سوی گوگل

. درج لینک وب سایت شما به صورت رایگان

.مدت ماندگاری زیاد در سایت ها

.هزینه مقرون به صرفه برای هر آگهی

.حضورفعال در بازار رقابتی به صورت 24 ساعته

.انتشار تصاویر تبلیغاتی محصول و یا خدمتی خاص همراه با آگهی

درج آگهی تبلیغاتی در نیازمندی

مراحل درج آگهی تبلیغاتی در سایت ها

به طور کلی برای درج آگهی درسایت ها می‌بایست در ابتدا ثبت‌نام نمایید، این کار زمان زیادی نمی‌خواهد. عنوان آگهی خود را با توجه به کلمات کلیدی مربوطه در نظر بگیرید و از نکات جذاب استفاده نمایید. متن آگهی شما می‌بایست ساده و شفاف باشد و مخاطب را به قسمت‌های دیگر پاس ندهد. عموماً در یک درج آگهی تبلیغاتی استاندارد جملات کوتاه و واضح بوده و این موضوع ارتباط بسیار مستقیمی با سایتی که برای تبلیغ انتخاب می‌نمایید دارد.

عموماً مخاطبان به سراغ آگهی‌هایی می‌روند که دارای هویت‌های مشخص است و هرگونه پنهان‌کاری در نوشته آگهی شما باعث پنالتی شدن آن می‌شود. شما می‌توانید با انتخاب بهترین سایت برای درج آگهی به کسب‌وکار اینترنتی خود رونق دهید این موضوع در خصوص کارهای سنتی و حضوری این از ارزش و جایگاه بسیار ویژه‌ای برخوردار است.

مراحل اولیه برای درج آگهی

1- تنظیم متن آگهی مورد نظرمرتبط با  شغل و حرفه

2-ارسال کلمات کلیدی مرتبط و هم خانواده شغل خود برای بهبود در سرچ گوگل در صفحه اول

3- آماده کردن عکس مربوط به شغل و حرفه با فرمت و اندازه متناسب

4- ارسال اطلاعات تماس مانند: تلفن، فکس، وب سایت، وبلاگ، ایمیل  وآدرس

5- انتخاب پکیج  مورد نظر و پرداخت آن از درگاه پرداخت سایت مدیران

قیمت تبلیغات در سایت ها

پکیج تعداد درج آگهی درسایت های نیازمندی قیمت (به تومان) مدت زمان تحویل پروژه
1 50 سایت 50000 2 روزکاری
2 100 سایت 85000 2 روزکاری
3 150 سایت 120000 2 - 3 روزکاری
4 200 سایت 160000 2 - 4 روزکاری
5 300 سایت 240000 2 - 6 روزکاری
6 400 سایت 320000 2 - 8 روزکاری
7 500 سایت 400000 2 - 10 روزکاری