شیت عمومی

شیت عمومی برای سفارش به‌صورت گروهی و همچنین توسط چندین درخواست دهنده انجام می‌شود و هزینه‌های چاپ نیز بین افراد تقسیم می‌شود. این نوع چاپ با این که کمی دیرتر آماده می‌شود اما این دیرکرد هزینه‌ها را جبران می‌کند و باعث می‌شود مشتریان هزینه کمتری بپردازند.

شیت عمومی

مجموعه چاپ آنلاین ما با در نظر داشتن کاهش هزینه‌های مشتری و سفارش‌دهندگان شیت های عمومی را ارائه کرده است. در شیت های عمومی چاپ به‌صورت مجموعه‌ای مانند چاپ سربرگ، تراکت، بروشور، فاکتور، کارت ویزیت انجام می‌شود. اگر برای چاپ سفارش خود عجله دارید شیت عمومی را انتخاب نکنید؛ اما اگر می‌خواهید هزینه بسیار زیادی برای چاپ پرداخت نکنید از این نوع چاپ می‌توانید استفاده کنید ولی برای تحویل کار باید کمی صبور باشید.

شیت عمومی کارت ویزیت

شیت عمومی چیست؟

همان‌طور که گفتیم در این نوع چاپ، خدمات چاپ بین چند نفر تقسیم می‌شود. برای اینکه این مفهوم را بهتر درک کنید به‌طور نمونه یک شیت 50*70 را در نظر بگیرید، می‌توان بر روی این شیت می‌توان 8 کار چاپ کرد و هزینه بین 8 نفر مشتری تقسیم می‌شود درنتیجه هزینه به شدت کاهش میابد. اگر قصد سفارش شیت عمومی را دارید، می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت چاپ آنلاین کار مورد نظرتان را در ابعاد و اندازه دلخواه سفارش دهید. همچنین می‌توانید از نمونه کارهای انجام‌شده توسط شرکت ما بازدید نمایید.

شیت عمومی

انتخاب شیت عمومی برای چاپ

چاپ تراکت، بروشور، کارت ویزیت و... به دو صورت شیت اختصاصی و عمومی انجام می‌شود. در شیت خصوصی چاپ به‌صورت اختصاصی انجام می‌شود ولی در شیت عمومی چاپ به‌صورت مجموعه‌ای و برای چندین مشتری صورت می‌پذیرد. هنگامی‌که کار کوچک و با ابعاد کم را می‌خواهید چاپ کنید بهتر است از شیت عمومی استفاده کنید که کارت ویزیت‌ها نمونه‌ای از آن‌ها می‌باشد.

همچنین برای چاپ تراکت‌ها که در حجم بالایی به چاپ می‌رسند بهتر است از این نوع چاپ استفاده کنید چراکه قیمت تمام‌شده چاپ بسیار کاهش می‌یابد. البته این کاهش هزینه منجر به پایین آمدن کیفیت نیز می‌شود اما برای چاپ محصولاتی مانند تراکت که در تعداد بسیار زیادی چاپ می‌شود و ترکیب رنگ‌ها در آن زیاد مهم نمی‌باشد چاپ به‌صورت شیت عمومی بهترین گزینه و بسیار مقرون‌به‌صرفه است.

برای اینکه چاپ کیفیت بهتری داشته باشد و همچنین قیمت هم مناسب باشد بهترین راه کار این است که محصولات مشابه یک سازمان یا شرکت را در یک شیت عمومی و در کنار یکدیگر قرار بدهید. بدین‌صورت یک چاپ با کیفیت عالی و هزینه اندک خواهید داشت. با مراجعه به وب‌سایت ما می‌توانید سفارش خود را به‌صورت آنلاین ثبت کرده و بهترین محصول را با کیفیت عالی در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

شیت عمومی تراکت