سررسید ارزان قیمت

سررسید ارزان قیمت

شرکت‌های زیادی برای تبلیغات خود هر ساله در اواخر سال اقدام به چاپ تقویم و سالنامه می‌کنند. چاپ سررسید ارزان قیمت یکی از بهترین گزینه‌های تبلیغاتی است؛ زیرا هم یک هدیه ای باارزش و پرکاربرد برای مخاطبین و مشتریان به حساب می‌آید. و هم تبلیغی به‌صرفه است.

سررسید ارزان قیمت

موارد مهم در طراحی سررسید ارزان قیمت


سالنامه های تبلیغاتی در انواع و اندازه‌های متنوعی چاپ می‌شوند؛ در ادامه به معرفی انواع مختلف سررسیدها پرداخته‌ایم :

الف- قطع وزیری

رایج‌ترین نوع سررسیدها قطع وزیری است. اگر خواهان سررسید ارزان قیمت برای تبلیغات شرکت خود هستید از این نوع قطع استفاده کنید. قطع وزیری در اندازه‌ 17 در 24 چاپ می‌شود.

ب – قطع رحلی

قطع رحلی که به آن سایز تشریفاتی نیز می‌گویند، گونه دیگری از سررسیدهاست که از محبوبیت بالایی بین شرکت‌هایی که قصد چاپ سررسید تبلیغاتی دارند برخوردار است.

ج- دیگر قطع‌های رایج

خرید سررسید ارزان قیمت


قطع جیبی، قطع پالتویی و قطع خشتی از دیگر انواع سررسیدهای رایج در ایران هستند. اگر به دنبال چاپ سررسید ارزان قیمت هستید قطع جیبی می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

جنس جلد سررسیدها نیز در تعیین قیمت و همچنین جذابیت تبلیغاتی آن‌ها تأثیرگذار است:

الف- سلفون

جلد بر روی کاغذ گلاسه چاپ شده و بر روی آن سلفون مات یا براق کشیده می‌شود. استفاده از این نوع جلد در کنار قطع وزیری یا جیبی مناسب‌ترین گزینه برای چاپ سررسید ارزان قیمت است. ضمن اینکه بر روی جلد می‌توان ضرب طلاکوب نیز انجام داد.

ب- چرمی

از این نوع جلد معمولاً در قطع رحلی استفاده می‌شود. چرمی که مورد استفاده قرار می‌گیرد در تعیین قیمت سررسید تأثیرگذار است. اگر دنبال چاپ سررسید ارزان قیمت تشریفاتی هستید این نوع جلد همراه با حک آرم بر روی آن می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

ج- دیگر انواع


جلد ترمو، ارگانیزر، گالینگور و برجسته انواع دیگری از جلدهای موجود در سطح بازار است.

از دیگر مواردی که در چاپ سررسید اهمیت داشته و بر روی قیمت آن تأثیر می‌گذارند عبارتند از نوع چاپ که می‌تواند تک رنگ و یا دو رنگ باشد، نوع و کیفیت کاغذ، با این توضیح که کاغذ تحریر گرماژ رایج‌ترین کاغذی است که اغلب مورداستفاده قرار می‌گیرد. نوع صحافی که می‌تواند به‌صورت دوخت، فنری، دو فنری و یا کلاسوری باشد.

سفارش سررسید ارزان قیمت

دسته ها: بلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

ابر برچسب ها

  • هیچ موردی برای نمایش وجود ندارد.

آخرین نوشته ها