تقویم زیر دستی

تقویم زیر دستی

تقویم ها از دیر باز به علت استفاده آن و همچنین مهم بود تاریخ ها و روزها مورد نظر همه افراد جامعه بوده است که یکی از انواع تقویم ها، تقویم رومیزی زیردستی است. مهم بودن تقویم دلیل اصلی سرمایه گذاری در بخش چاپ و تولید آن شده است. در این بین شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند با خلاقیت و نو آوری تقویم های مختلف را با شکل ها و کاربرد های مختلف روانه بازار کرده اند.

تقویم زیر دستی منشی چوبی

انواع تقویم رومیزی

از جمله تقویم های مختلف موجود در بازار تقویم های رومیزی می باشند که خود آن نیز شامل شکل های گوناگون مانند تقویم رومیزی اداری، تقویم رومیزی فانتزی، تقویم رومیزی 98 ارزان و یا تقویم رومیزی زیردستی می باشد. تقویم رومیزی زیردستی یکی از انواع مختلف تقویم ها می باشد و در دسته تقویم های رومیزی دسته بندی می شود. تقویم رومیزی زیردستی دارای کاربرد فراوانی است که از جمله آن می توان به امکان نوشتن مطالب مهم و مورد نیاز بر روی آن نام برد. این نوع تقویم های رومیزی در ابعاد بزرگ تر از A4 مثل A3 و در ابعاد گوناگون با توجه به نیاز بازار و سلیقه سفارش دهندگان آن تولید و روانه بازار می شود.

برگ های تقویم رومیزی زیردستی

این تقویم ها معمولاً به صورت هفتگی می باشند یعنی در 52 برگ و در هر برگ آن یک هفته از ماه های سال به چاپ می رسد. البته نوع ماهیانه آن نیز وجود دارد که دارای 12 برگ بوده و در هر برگ آن یک ماه از سال چاپ می شود. البته قابل ذکر است که نوع دوم یعنی تقویم ماهانه آن کاربرد کمتری دارد. کاربرد این نوع از تقویم ها بر روی میز مدیران و دیگر اعضای اداری می باشد که در آن یادداشت های روزانه و موارد مهم که نیاز به یاد آوری دارد را می نویسند.

تقویم منشی زیر دستی ترمو

برای چاپ این نوع تقویم رومیزی زیردستی استانداردهای مختلفی وجود دارد که کاربرد سایز 25 در 35 آن از همه انواع دیگر آن بیشتر می باشد. در چاپ و ارائه این نوع تقویم ها از کاور و یا جلد هایی با طراحی های مختلف و جذاب استفاده می شود. در انتخاب نوع کاور مشتری می تواند با توجه به بودجه در نظر گرفته شده برای این موضوع از کاور های مختلفی از جمله کاور های یوف و یا کاور های چرم مصنوعی و یا حتی کاورهایی با چرم ترومو یا گالینگور و یا حتی از جنس چوب استفاده کند. از دیگر سایز های معمول در چاپ این نوع تقویم رومیزی زیردستی سایز 35 در 50 می باشد، در این نوع و سایز از تقویم ها نیز معولا از کاور ها و روکش های متنوع تری استفاده می شود که در آن ها امکان درج تبلیغات و یا نام شرکت هدیه دهنده آن نیز می باشد.

دسته ها: بلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

محمد کرمانی 29 مهر 1397 - 00:44

با سلام
درجواب سوال دوست خوبمون آقای سید مجید حسینی:
تقویم زیر دستی بیشتر برای منشی پرکاربرد بوده چراکه این تقویم دارای ایام هفته، روز و ساعت می باشد تا منشی بتواند قرارهای ملاقات و برنامه کاری را یادداشت و پیگیری نماید، و تقویم زیر دستی به خاطر بزرگی آن دید بیشتری برای ارباب رجوع دارد

سید مجید حسینی 08 اردیبهشت 1397 - 09:23

با سلام
لطفا در خصوص آموزش نحوه کاربرد و استفاده تقویم زیر دستی مطالبی ارسال فرمایید
از توجه شما سپاسگزارم

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

ابر برچسب ها

  • هیچ موردی برای نمایش وجود ندارد.

آخرین نوشته ها