طراحی و چاپ بروشور

تیم طراحی و چاپ بروشور ما در نظر دارد شما را از بهترین طرح های مطرح شده برای بروشور بهرمند سازند. به طور کلی طراحی بروشور نیاز به تیم های بسیار متخصص و خلاق دارد.

طراحی و چاپ بروشور

بروشور یک وسیله بسیار مناسب برای معرفی توضیحات کامل در خصوص یک محصول و هم چنین نحوه استفاده آن می باشد. نام دیگری که برای بروشور گذاشته می شود کالانما است، به این معنی که یک کالا به صورت کامل و جامع تشریح شده و کاربر پس از مطالعه می تواند به سادگی از آن کالا استفاده نماید، در واقع بروشور برای توضیح شیوه استفاده از کالا می باشد.

طراحی وجاپ بروشور

طراحی و چاپ بروشور یکی از مسائل بسیار مهم و تخصصی می باشد. طراحی و چاپ بروشور نقش مهمی در جذب کاربر دارد. مهمترین پارامترهایی که برای طراحی و چاپ بروشور مطرح است، معرفی و اطلاعات صحیح از محصول مورد نظر می باشد. شاید با خود بگویید که با توجه به تبلیغات اینترنتی نیازی به طراحی و چاپ بروشور کاغذی نخواهد بود، دقت نمایید که محصولات تبلیغی که به صورت کاغذی تولید و طراحی می شوند اغلب به صورت آسان تری مورد دسترسی قرار می گیرند.

سفارش چاپ بوشور

تفاوت بروشور و کاتالوگ چیست؟

در ابتدا شاید بروشور و کاتالوگ از دید کاربر تفاوتی نداشته باشد اما این دو محصول دارای تفاوت مشخصی است. بروشور در خصوص یک محصول خاص و ویژه صحبت می نماید و در واقع در خصوص شیوه استفاده از آن به طور دقیق صحبت می کند و مطالب عنوان شده در بروشور می بایست واضح و شفاف باشد اما کاتالوگ مجموعه ای از محصولات می باشد که توسط یک شرکت و یا یک موسسه مشخص برای مغازه دار و یا واسطه معرفی می شود، کاتالوگ دارای اطلاعات مشخصی بوده و نیازی نیست برای خریداران و یا کاربران معمولی مفهومی داشته باشد.

بروشورها بر خلاف انواع کاتالوگ از حجم بسیار کمتر و هم چنین به نوعی ساده تر برخوردار هستند. سفارش چاپ بروشور هم اکنون برای شما فراهم شده است، تیم های طراح با استفاده از جدیدترین متدها با شما همکاری می نمایند.

سفارش طراحی وچاپ بروشور

بررسی انواع بروشور

طراحی و چاپ بروشور با توجه به سلیقه کاربر بوده و در اندازه های مختلف تهیه می شود، قیمت بروشور اغلب ارزان است زیرا این محصولات در تعداد بی شماری عرضه می شود، طراحی و چاپ بروشور در وزن های کم بوده و خواندن آن برای خواننده بسیار ساده است. به طور کلی بروشور در دو نوع عرضه می شود، البته این دسته بندی از لحاظ ظاهری و صحافی می باشد. بروشورهای منگنه دار و بروشورهای تاشو که هر کدام دارای ویژگی های مخصوص به خود هستند.

طراحی و چاپ بروشور منگنه دار می بایست به صورت تعداد صفحات زوج باشد، و از صفحات A4 و A5 استفاده می نماید، این بروشورها از وسط نصف شده و در نهایت نیاز به یک یا چند منگنه دارد. طراحی و چاپ بروشور اغلب به صورت کاغذی و مقوایی می باشد. وزن این مدل از بروشور از مدل های تاشو بیشتر است. بروشورهای تاشو از موارد معمول در بازار بوده که برای اغلب لوازم به صورت تصویری دیده می شود که شامل توضیحات لازم برای خواننده می باشد. سفارش طراحی بروشور ها در مدل های مختلف با ارزان ترین قیمت فراهم شده است.

چاپ بروشور