تقویم رومیزی یادداشت دار

تقویم رومیزی یادداشت دار

هدایای تبلیغاتی مثل تقویم رومیزی یادداشت دار بخش مهمی از هزینه های تبلیغاتی شرکت ها و سازمان های مختلف را تشکیل می دهد. اگر قصد تبلیغات با استفاده از هدایای تبلیغاتی داشته باشید باید به فکر یک هدیه ای باشید تا در طول روز همیشه در جلوی دید مخاطبتان قرار داشته باشد. تقویم رومیزی یادداشت دار می تواند همان هدیه ای باشد که برای یک سال تمام بر روی میز کار مخاطبتان قرار بگیرد. این هدیه نه تنها شما را همیشه در یاد او نگه خواهد داشت بلکه باعث خواهد شد مشتریان و مراجعه کنندگان به او هم نام شما را ببینند و با شما آشنا شوند. این می تواند بهترین نوع تبلیغ باشد که با کمترین هزینه ممکن بالاترین بازدهی را دارد. با ادامه مقاله همراه باشید تا با شما بیشتر در مورد تقویم رومیزی یادداشت دار صحبت کنیم.

چرا تقویم رومیزی یادداشت دار


بر روی همه میزهای اداری و میزهای کار وجود یک تقویم رومیزی الزامی است. در حقیقت یک میز کار کامل حتما یک تقویم رومیزی را بر روی خود خواهد داشت. یکی دیگر از اقلامی که وجودش بر روی میز کار ضروری ست کاغذ یادداشت است که باید همواره دم دست باشد تا بتوانید در اسرع وقت نوشته خود را بر روی آن بنویسید. تقویم رومیزی یادداشت دار علاوه بر اینکه نیاز استفاده کننده برای اطلاع از تاریخ را بر طرف می کند با داشتن تعدادی کاغذ یادداشت در کنارش کاغذ مورد نیاز برای نوشتن مطالب مهم و ضروری را نیز فراهم می کند. پس قابل درک است که قرار دادن تقویم، میز اداری را کامل و بدون نقص خواهد کرد.

تقویم رومیزی یادداشت دار

فرم ظاهری و مشخصات تقویم رومیزی یادداشت دار


تقویم میز کار می تواند به صورت فصل به فصل یا ماه به ماه چاپ شده باشد؛ یعنی روزهای هر ماه یا هر فصل بر روی یک برگ به صورت جداگانه چاپ شده است. البته معمولا تقویم های رومیزی به صورت ماه به ماه چاپ می شود تا بتواند مشخصات بیشتری از روزهای هر ماه از قبیل تعطیلات و مناسبت ها نشان دهد. برای هر ماه با توجه به شرایط آن ماه یک عکس زیبا و جذاب در پس زمینه تقویم وجود دارد و باعث خواهد شد هر ماه تنوعی را بر روی میز کارتان شاهد باشید. این می تواند در بهتر شدن روحیه شما موثر باشد.

تقویم رومیزی یادداشت دار

قسمت اصلی تقویم رومیزی یادداشت دار که به صورت عمودی با کمی زاویه قرار می گیرد همان قسمت اصلی یعنی نمایش تاریخ است. قسمت یادداشت ها هم در پای تقویم به صورت افقی روی میز و درست جلوی دستتان است تا هر زمان نیاز داشتید در اسرع وقت از آن استفاده کنید.

خرید تقویم رومیزی یادداشت دار

در پشت هر صفحه تقویم می تواند تبلیغات شما چاپ شود. این تبلیغات شما در پشت صفحه همیشه روبروی مراجعه کنندگان و مشتری ها به نمایش در خواهد آمد. تقویم رومیزی 98 ارزان کم هزینه ترین تبلیغ و البته پر بازده ترین آن هم میتواند باشد. یک تبلیغ طولانی مدت فقط با هزینه یک تقویم رومیزی. برای اطلاع از قیمت تقویم رومیزی یادداشت دار و خرید آن با مجموعه تبلیغاتی مدیران تماس بگیرید.

03135573625-09138079243

دسته ها: بلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

ابر برچسب ها

  • هیچ موردی برای نمایش وجود ندارد.

آخرین نوشته ها