تقویم رومیزی فانتزی

تقویم رومیزی فانتزی

 تقویم ها همیشه در زندگی انسان نقش زیادی داشته اند و با توجه به پیشرفت تکنولوژی نیز کاربرد خود را از دست نداده اند و مورد استفاده قرار می گیرند. تقویم رومیزی فانتزی یکی از رایج ترین نوع تقویم ها است که هم اکنون در ادارات و مکان هایی که میزکار دارند، به کار برده می شود.

انواع تقویم رومیزی فانتزی 

از انواع تقویم رومیزی فانتری می توان تقویم رومیزی پایه دار ، تقویم رومیزی طلاکوب، تقویم رومیزی 3 بعدی، تقویم رومیزی یو وی موضعی را نام برد که در ادامه شما را با نمونه تقویم رومیزی فانتزی پایه دار  آشنا می کنیم.

تقویم رومیزی فانتزی پایه دار

تقویم رومیزی پایه دار پراستفاده ترین نوع تقویم های فانتزی است و کاربرد فوق العاده ای دارد. این نوع تقویم ها معمولا بصورت ماه شمار در 12 برگ تولید می شوند و همچنین در برخی مواقع از برگ اول بعنوان تبلیغات استفاده می شود و مجموع برگ های آن به 13 عدد می رسد. شخص استفاده کننده از تقویم رومیزی، بدون نیاز به ورق زدن می تواند در یک نگاه کل روزهای ماه را مرور کرده و به برنامه ریزی امور بپردازد. تقویم فانتزی رومیزی کاربرد زیادی در زمینه تبلیغات دارد و در جهت برندسازی موثر است.

برخی از تقویم های رومیزی پایه دار بصورت هفته شمار تولید می شوند. معمولا برای ساخت تقویم های رومیزی از گلاسه استفاده می شود که در جهت جلوه بخشیدن به تصاویر و محتوای تبلیغات موثر است. امکان ساختن تقویم رومیزی با استفاده از کاغذهای فانتزی بجای گلاسه نیز وجود دارد.


کاربرد تقویم رومیزی فانتزی

همواره دیده اید که در مواقع پایان سال شرکت ها و سازمان ها بعنوان هدیه سال نو سررسید و تقویم هدیه می دهند. تقویم رومیزی در مکان های مختلفی از جمله ادارات، ساختمان ها، شرکت ها، فروشگاه ها و حتی در منزل مورد استفاده قرار می گیرد، به طوری که به ندرت می توان میزی را یافت که تقویم روی آن نباشد.

تقویم های رومیزی فانتزی علاوه بر کاربرد بعنوان یک تقویم، گزینه مناسبی برای زیبایی محیط و میز می باشند. تقویم رومیزی فانتزی توجه شما را هنگامی که پشت میز نشسته اید به خود جلب می کند و همواره این امکان را می دهد که در زمان حال زندگی کنید و از تاریخ مطلع باشید. تقویم رومیزی فانتزی از جلوه بسیار زیبایی برخوردار است.

تقویم رومیزی فانتزی


تقویم رومیزی فانتزی تبلیغاتی

همانطور که در بالا گفتیم؛ تقویم های رومیزی در مکان های زیادی مورد استفاده قرار می گیرند که سبب شده است تا گزینه مناسبی برای تبلیغات باشند. افراد مالک کسب و کار می توانند با سفارش تقویم رومیزی اختصاصی، از برگ اول بعنوان معرفی برند خود استفاده کنند و همچنین در صفحات تقویم نام و یا لوگوی برند خود را به نمایش بگذارند.

سفارش تقویم رومیزی 98 بر روی کاغذهای فانتزی از لحاظ هزینه مناسب تر است. زیبایی تقویم رومیزی فانتزی از دیگر تقویم ها بیشتر است و جلوه مناسب تری دارد. چاپ تقویم تبلیغاتی بر روی کاغذهای فانتزی از لحاظ میزان جلب توجه استفاده کننده به محتوای تبلیغات بهتر است و گزینه بسیار مناسبی است. برای خرید و سفارش تقویم رومیزی فانتزی 98 با ما تماس بگیرید.

09138079243

03135573625

دسته ها: بلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

ابر برچسب ها

  • هیچ موردی برای نمایش وجود ندارد.

آخرین نوشته ها