تقویم رومیزی مدیریتی

تقویم رومیزی مدیریتی

با نزدیک شدن به سال جدید بازار هدایای تبلیغاتی بسیار گرم می شود که در این بین در کنار هدایای با تنوع مختلف، اکثر شرکت ها و موسسات تقویم رومیزی مدیریتی مختلفی را چاپ و به مخاطبان خود تقدیم می کنند. تقویم ها از بهترین هدایایی می باشند که علاوه بر جنبه هدیه بودن جنبه دیگری نیز دارد و آن هم چاپ تبلیغات مختلف بر روی آنهاست. تقویم های رومیزی انواع مختلفی دارند که بر حسب شکل و کاربرد آنها متفاوت می باشند و از نمونه های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد.

تقویم رومیزی مدیریتی

تقویم رومیزی مدیریتی اداری

این نوع تقویم رومیزی مدیریتی را تقویم رومیزی پانچی نیز می گویند که معمولا در سایز ۸*۱۲ سانتی متر و به صورت روز شمار تولید می شود. این تقویم ها علاوه بر تقویم بودن، می توانند به عنوان دفترچه ای برای یادداشت کارها و نکات ضروری نیز مورد استفاده قرار گیرند.

تقویم رومیزی مدیریتی زیر دستی

این تقویم معمولا در سایز های مختلفی تولید و عرضه می شود ولی سایز A3 محبوب ترین سایز در بین سایر تقویم های زیر دستی می باشد. این نوع تقویم به صورت هفته ای چاپ می شود.

تقویم رومیزی مدیریتی پایه دار

این نوع تقویم رو میزی مدیریتی رایج ترین و متداول ترین نوع تقویم رو میزی است که قابلیت تبلیغاتی فراوانی نیز دارد. معمولا دارای ۱۲ تا ۱۳ برگ بوده و کاعذ مورد استفاده در آن گلاسه می باشد. در این نوع تقویم ها یک طرف از برگه ها برای چاپ تقویم مورد استفاده قرار می گیرد و طرف دیگر آن برای استفاده های تبلیغاتی در نظر گرفته می شود.

 علت اینکه از تقویم های رومیزی مدیریتی جهت تبلیغات استفاده می شود این است که امروزه در تمامی ادارات و موسسات بر روی میزهای همه افراد یک نمونه از این نوع تقویم ها را می توان یافت. در صورتی که تبلیغاتی بر روی این تقویم ها چاپ شود در وحله اول خود شخص روزانه آن تبلیغات را دیده و اگر نیاز به همکاری با مرجع این تبلیغات داشته باشد، حتما به آن برند مراجعه می کند. و در مرحله دوم، مراجعه کنندگان به آن شخص نیز با آن برند آشنا خواهند شد. تقویم رومیزی 98 اصفهان نسبت به سایر نقاط کشور بیشتر از شهرت بیشتری برخوردار می باشد شما هم برای خرید تولید تقویم رومیزی از معتبرترین مرکز تولید تقویم رومیزی در اصفهان با ما تماس بگیرید.

09138079243

03135573625

دسته ها: بلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

ابر برچسب ها

  • هیچ موردی برای نمایش وجود ندارد.

آخرین نوشته ها