هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت

هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت

هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت می‌تواند باعث وفادار ماندن مشتریان و ایجاد یک خاطرهٔ خوش در ذهن آن ها شود. شرکت‌های تولیدی و خدماتی مختلف سعی می‌کنند با ارائهٔ کالا یا خدمات خود هدایای کوچکی نیز به مشتریان ارائه دهند. هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت اگر با چاپ برند شرکت بر روی آن همراه باشد می‌تواند بسیار موثرتر باشد. به دلیل مختلف بودن و زیاد بودن انواع هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت، شرکت‌های مختلفی هستند که به صورت تخصصی اقدام به تولید این کالا می‌کنند و برند مورد نظر را نیز بر روی این هدیه کوچک چاپ می‌کنند.

ویژگی‌های هدایای تبلیغاتی مناسب

یکی از بهترین راه‌های جلب رضایت مشتریان و تداوم همکاری آن ها با شرکت ما، ارائهٔ هدیهٔ تبلیغاتی خاص به آن ها می‌باشد. برای آن که از نظر هزینه نیز برای شما و شرکتتان مشکلی پیش نیاید به دنبال هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت باشید. جنس خوب، کوچک بودن، مفید بودن، طراحی زیبا، ماندگاری بالا، جنس و کیفیت بالا، امکان چاپ برند بر روی آن و ... از جمله ویژگی‌هایی است که یک هدیهٔ تبلیغاتی باید داشته باشد. قیمت ارزان نیز نکتهٔ مهم دیگری است که تولید کنندگان باید به آن توجه داشته باشند به طوری که نسبت به بهای تمام شدهٔ کالا قیمت بالایی نداشته باشد. هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت باید جلوهٔ خاصی داشته باشند. یعنی علاوه بر قیمت کم زیبایی و کاربرد خاصی نیز داشته باشند.

هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت

انواع هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت

انواع سرکلیدی و جاسوئیچی چرم، فلزی، چوبی، پرسی و پلاستیکی، ساعت دیواری، ساک دستی، لیوان و ماگ، پوشه پلاستیکی، ست‌های مدیریتی، تیشرت های تبلیغاتی، پرچم تبلیغاتی، جا کارتی، جلد بیمه نامه، دفترچه یادداشت، ساعت رومیزی، کیف و کلاسور، خودکار تبلیغاتی، پاوربانک، کلاه، چتر تبلیغاتی، ساعت مچی، فلش مموری، تقویم رومیزی، سررسید و سالنامه از جمله هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت هستند که ویژگی‌های یک هدیهٔ تبلیغاتی خوب را دارند. هدایایی را که ذکر کردیم قیمت مناسبی دارند و می‌توان در کنار کالا و محصول اصلی آن را به مشتریان هدیه داد.

هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت

قیمت هدایای تبلیغاتی

میان همهٔ هدیه های تبلیغاتی که نام بردیم سرکلیدی و جاسوئیچی، لیوان و ماگ، دفترچه یادداشت، تقویم رومیزی، سررسید و سالنامه بیشتر مورد استفادهٔ تولید کنندگان قرار می‌گیرد. دلیل آن هم قیمت کم این هدایا است. در بیشتر موارد قیمت این هدایا به دلیل آن که به صورت عمده ای طراحی می‌گردد زیاد نیست و به صورتی است که فقط بخشی از بهای تمام شدهٔ کالا خواهد بود. برای بهتر دیده شدن و معروف تر شدن برند، افراد نسبت به چاپ برند، آدرس، تلفن و محصولات ارائه دهندهٔ خود بر روی هدیهٔ مورد نظر اقدام می‌کنند. هزینهٔ یک هدیهٔ تبلیغاتی شامل خود هدیه و هزینهٔ دستمزد چاپ متون می‌باشد. هدایای تبلیغاتی اکثراً در تعداد بالا تهیه می‌شوند و به همین خاطر تخفیف زیادی در تهیهٔ آن داده می‌شود.

دسته ها: بلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

ابر برچسب ها

  • هیچ موردی برای نمایش وجود ندارد.

آخرین نوشته ها